ΕΝΑΡΞΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2020

Σας ενημερώνουμε ότι έχουν ανοίξει οι δηλώσεις μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο του 2020.

Η τελευταία ημέρα της προθεσμίας είναι η Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2020

Για να υποβάλετε δήλωση μαθημάτων συνδεθείτε στην πλατφόρμα: students.auth.gr

Σημαντικές πληροφορίες:

Μπορείτε να δηλώσετε έως και 12 μαθήματα ανά εξάμηνο.

Οι επί πτυχίο φοιτητές (όσοι δηλαδή βρίσκονται στο 9ο ή μεγαλύτερο εξάμηνο) μπορούν να δηλώνουν όλα τα μαθήματα που τους υπολείπονται.

Προκειμένου να είναι έγκυρη η δήλωση σας θα πρέπει, την επόμενη ημέρα από την υποβολή της δήλωσής σας, να μπείτε ξανά στο students.auth.gr για να ελέγξετε ότι ολοκληρώθηκε με επιτυχία η υποβολή της δήλωσης μαθημάτων. Όταν η δήλωσή σας ολοκληρωθεί με επιτυχία, τότε θα λάβετε mail επιβεβαίωσης στον ιδρυματικό σας λογαριασμό. Εάν δεν λάβετε το mail επιβεβαίωσης, θα πρέπει να επαναλάβετε την διαδικασία, διότι δεν είναι έγκυρη η δήλωση σας.

Μετά το πέρας την 10 Νοεμβρίου 2020, δεν θα έχετε πρόσβαση στο σύστημα για υποβολή και αποθήκευση ή διόρθωση της δήλωσης σας.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Το μάθημα "ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑΣ" του Ε' Εξαμήνου είναι πλέον μάθημα επιλογής.

Στη θέση του ως υποχρεωτικού έχει μπει το μάθημα 12ΥΣ09 "ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ"