Διάφορα

Εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπου των μελών Ε.ΔΙ.Π. στη Συνέλευση του Τμήματος Πολιτικών Επιστημών

• Posted on: 12 June 2018

Το Τμήμα Πολιτικών Επιστημών του ΑΠΘ προκηρρύσει εκλογές για την ανάδειξη εκπροσώπου, με τον αναπληρωτή του, των μελών του  Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.)  του ΑΠΘ, στη Συνέλευση του Τμήματος Πολιτικών Επιστημών της Σχολής  Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών.

Δείτε την προκήρυξη με τις διαδικασίες και τις ημερομηνίες και το πρότυπο της αίτησης υποψηφιότητας:

Έγγραφο του Γραφείου Πρυτανείας, σχετικά με Εκπροσώπηση φοιτητών στα συλλογικά όργανα του ΑΠΘ

• Posted on: 11 May 2018

Σας διαβιβάζουμε το αριθμ. πρωτ. 22717/11-5-2018 έγγραφο του Γραφείου Πρυτανείας, σχετικά με Εκπροσώπηση φοιτητών (προπτυχιακών, μεταπτυχιακών, υποψηφίων διδακτόρων) στα συλλογικά όργανα του ΑΠΘ

2η Προκήρυξη Υποτροφιών ΕΛΙΔΕΚ για Υποψήφιους Διδάκτορες

• Posted on: 4 May 2018

Ο δεύτερος κύκλος της δράσης με τίτλο «2η Προκήρυξη Υποτροφιών ΕΛΙΔΕΚ για Υποψήφιους Διδάκτορες» έχει ανακοινωθεί.

Λεπτομέρειες και πληροφορίες για την επικείμενη προκήρυξη μπορείτε να βρείτε στον σύνδεσμο: http://www.elidek.gr/call/2i-prokiryxi-ypotrofion-elidek-gia-ypopsifioys-didaktores/

AIESEC: Εθελοντικά προγράμματα ανταλλαγής

• Posted on: 13 March 2018

Σας κοινοποιούμε δελτίο τύπου εκ μέρους του παγκοσμίου νεανικού οργανισμού AIESEC του πανεπιστήμιου μας με αφορμή ορισμένες ευκαιρίες εθελοντικών προγραμμάτων ανταλλαγής που μόλις έγιναν διαθέσιμες για το καλοκαίρι του 2018.

Δείτε το δελτίο τύπου