Παρουσιάσεις διπλωματικών εργασιών μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών Πατσώνα, Κιούση και Κοτσιανού

• Posted on: 22 June 2018

Ανακοινώνεται η παραουσίαση της διπλωματικής εργασίας των παρακάτω μεταπτυχιακών φοιτητών στην αίθουσα 107 (κτίριο Ν.Ο.Π.Ε.):

Την  Τετάρτη  27 Ιουνίου 2018:

• στις 17:00 μ.μ. παρουσίαση της εργασίας της μεταπτυχιακής φοιτήτριας Πατσώνα Μαγδαληνής με τίτλο: «Η Ελλάδα και οι Πόλεμοι της Μέσης Ανατολής 1967-1973».
  • στις 17:45 μ.μ. παρουσίαση της εργασίας του μεταπτυχιακού φοιτητή Κιούση Παναγιώτη  με τίτλο: «Τα Μη- Επανδρωμένα Αεροσκάφη (ΜΕΑ) ως Νέο Τεχνολογικό Εργαλείο Πολέμου: Πολιτικές και Στρατιωτικές Παράμετροι από τη Χρήση τους».
  • στις 18:30 μ.μ. παρουσίαση της εργασίας της μεταπτυχιακής φοιτήτριας Κοτσιανού Γαρουφαλλιάς  με τίτλο: «Πολιτικοί Σχεδιασμοί και Προσδοκώμενα αποτελέσματα από τη Σύνδεση της Ελλάδος με την ΕΟΚ (1958-1967)».

Μεταπτυχιακά